O nas

Działamy od momentu gdy rynek wyszukiwarek dopiero powstawał. Stworzyliśmy i skutecznie wypozycjonowaliśmy wysoko bardzo wiele stron internetowych dla małych, średnich i dużych firm polskich i zagranicznych, aktywnie wpływając na ich rozwój.

Doświadczenie w pozycjonowaniu zdobywaliśmy od 1999 roku a na rynek usług internetowych wkroczyliśmy samodzielnie w roku 2001. Początki były takie gdy posiadaniem własnej strony internetowej mogli poszczyć się tylko nieliczni – przeważenie były to duże firmy i korporacje. Początki naszej działalności to usługi kompleksowe od wykonania strony internetowej od podstaw, przez jej utrzymanie na serwerze (hosting) a na skutecznym pozycjonowaniu kończąc. Gdy większość firm naszego sektora koncentrowała się tylko na wdrażaniu stron internetowych swoich Klientów to my od razu potraktowaliśmy proces kompleksowo nie skupiając się wyłącznie na wykonaniu strony internetowej ale również na jej skutecznej promocji poprzez reklamę AdWords oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Dla nas wykonanie strony internetowej było i nadal jest tylko środkiem a nie celem samym w sobie. Uważamy że strona internetowa bez pozycjonowania to zaledwie połowa sukcesu, bo kto znajdzie stronę naszego klienta jeżeli nie ma jej na wysokich pozycjach w wyszukiwarce ? Dlatego oprócz wykonania strony to konieczna jest jej promocja w wyszukwiarkach dostępnych na rynku polskim.

Wraz z szybkim rozwojem Internetu, a tym samym lawinowym przyrostem liczby nowych stron internetowych coraz więcej firm zaczęło zgłaszać się do nas z gotową już stroną internetową, która widoczna była w Internecie głównie po wpisaniu jej adresu lub nazwy firmy. Taki sposób docierania do Klienta pozostawiał wiele do życzenia, a strony bez pozycjonowania były przede wszystkim tylko elementem prestiżu jej posiadaczy a nie nowoczesną formą reklamy. Dlatego w dzisiejszych czasach promocja strony to naprawdę konieczność.

Lata mijają a my ciągle robimy swoje: